Dom dupleks w La Zenia, z 80 m² zabudowy, 100 m² metry działki, 2 sypialnie, 2 łazienka, dobry stan, zewnętrzny, 1 taras(y), 10 m² z tarasu, kuchnia kuchnia umeblowana, orientacja południe, strefy zielone, basen komunalny, ogrzewanie indywidualne, energia grzewcza elektryczny, klimatyzacja zimne gorące, gorąca woda indywidualna, energia wody elektryczny, koszty wspólnotowe / miesiąc z 30 €, opłata ibi: 280€
Szeregowiec na sprzedaż w La Zenia, Orihuela Costa
Na sprzedaż szeregowiec w La Zenia, Orihuela Costa, zaledwie kilka minut spacerem od plaży La Zenia oraz centrum handlowego Zenia Boulevard. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania i idealnie nadaje się zarówno jako stałe miejsce zamieszkania, dom wakacyjny, jak i inwestycja.
Dom posiada 2 sypialnie, 1 pełną łazienkę, 1 toaletę z prysznicem, przestronny salon z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na taras, wyposażoną kuchnię z barem śniadaniowym, patio wewnętrzne, przedni taras, ogródek oraz prywatne miejsce parkingowe na terenie działki.
Salon wychodzi bezpośrednio na taras, tworząc wygodną przestrzeń łączącą wnętrze z częścią zewnętrzną, idealną do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Nieruchomość posiada klimatyzację w salonie oraz w obu sypialniach, sprzęt AGD w cenie oraz ogródek odpowiedni do grillowania. Dom sprzedawany jest w pełni umeblowany i wyposażony.
Lokalizacja jest jednym z głównych atutów tej nieruchomości: plaża La Zenia znajduje się w odległości spaceru, podobnie jak centrum handlowe Zenia Boulevard. W pobliżu znajdują się supermarkety, restauracje, kawiarnie, sklepy oraz wszystkie niezbędne usługi.
Dobrze położony szeregowiec w jednej z najbardziej poszukiwanych części Orihuela Costa, z doskonałym potencjałem zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem wakacyjny.
